Při nákupu nad 1500 Kč poštovné zdarma.

KeepCup Brew Cork SASKATOON 177 ml

 • Výrobce: KeepCup 
   
 • Kód produktu:BCSAS06
   
 • Dostupnost:dočasně vyprodáno
   
 • Cena bez DPH:412,40 Kč / bal
   
 • Cena s DPH 21%:499,00 Kč
   
 •  bal 
   
  KeepCup Brew Cork SASKATOON 177 ml
   
   

  Skleněný KeepCup Brew Cork Saskatoon - 177 ml s korkem

  Skleněný keepcupu s páskou z přírodního korku. Designový skleněný hrnek na kávu, od značky KeepCup, která na svět přivedla prvním baristický kelímek pro opakované použití (lze samozřejmě použít i na čaj i jiné nápoje). Zapomeňte na jednorázové plastové nebo papírové kelímky Coffee to Go . Už žádné popálené ruce a žádné zašpiněné oblečení od vylité kávy. Přichází pití kávy, které je stylové a ekologické! Ať jste milovníkem malé silné kávy nebo dáte přednost latte, mezi keepcupy určitě najdete ten ideální hrnek pro vás. Připravte si kávu doma a vezměte si ji s sebou, nebo si pohár vezměte do oblíbené kavárny, kávu si nechte připravit přímo do něj a vydejte se na cestu. S nápadem vytvořit ekologický, netoxický cestovní hrnek na kávu s hezkým designem přišli sourozenci Forsythovi. KeepCupy jsou alternativou obyčejných plastových kelímků na jedno použití. Horký nápoj (káva, čaj) v nich vydrží až o 30 minut déle, než v běžném plastovém kelímku. KeepCup je vyroben z netoxických materiálů.

  Údržba: Mýt pouze ručně a vysušit korkový prstenec. Neumývejte abrazivními čisticími prostředky nebo drátěnkou. Nepoužívejte v mikrovlné troubě.

  Upozornění: Náhlé změny teploty můžou způsobit prasknutí skla. Nepoužívejte studenou tekutinu, když je horký KeepCup nebo naopak horkou tekutinu, když je šálek ledový. Nepokládejte šálek na mokrou podložku nebo na vlhký hadřík, když je horký. Rychlá změna teploty nebo zahřívání nad 100 ° C může způsobit rozbití skleněné nádobky . Neohřívejte kapaliny v mikrovlnné troubě nad teplotu varu.

  Hnečky nejsou 100% těsné, při převrácení dochází k lehkému úniku.

  Výrobce: KeepCup (Austrálie).
  Materiál: Sklo, korek, plast (polypropylen #7 bez BPA a BPS a LDPE #4) .
  Objem: 177 ml.
   
  Máte nějaký dotaz na tento produkt? Neváhejte a zeptejte se nás.
  *
   
   
  *

  Znovu vygenerovat
  Kontrolni kod
   
   
  © caj-kava-cokolada.cz