Při nákupu nad 1500 Kč poštovné zdarma.

KeepCup Thermal SPRUCE - 177 ml

 • Výrobce: KeepCup 
   
 • Kód produktu:TSPR06
   
 • Dostupnost:dočasně vyprodáno
   
 • Cena bez DPH:536,36 Kč / bal
   
 • Cena s DPH 21%:649,00 Kč
   
 •  
  Vyprodáno
  KeepCup Thermal SPRUCE - 177 ml
   
   

  Termohrnek KeepCup Thermal Spruce 0,177 l

  Designový termohrnek z nerezové oceli, od značky KeepCup, která představila v roce 2009 světově první baristický kelímek pro opakované použití (lze samozřejmě použít i na čaj i jiné nápoje). Zapomeňte na jednorázové plastové nebo papírové kelímky Coffee to Go. Tělo hrnku je vyrobeno z nerezové oceli 18/8, běžně používané pro styk s potravinami (označovanou také jako typ 304), s povrchovou barevnou úpravou. Dvojitá stěna izolavaná vakuem udrží horký nebo studený nápoj (kávu, čaj) déle, než v běžném plastovém nebo skleněném KeeCupu. Ať jste milovníkem malé silné kávy nebo dáte přednost latte, mezi keepcupy určitě najdete tu idelní velikost hrnku pro vás. Vezměte se hrnek do oblíbené kavárny a kávu si nechte připravit přímo do něj a vydejte se na cestu. KeepCupy jsou alternativou obyčejných plastových kelímků na jedno použití. KeepCup je vyroben z netoxických materiálů. S nápadem vytvořit ekologický, netoxický cestovní hrnek na kávu s hezkým designem přišli sourozenci Forsythovi.

  Upozornění:

  Údržba: Nerezový hrnek je doporučeno umývat ručně, působení chemických látek v myčce nádobí způsobuje rychlejší opotřebení na poškození v myčce se nevztahuje záruka.

  Hrnek nelze použivat v mikrovlné troubě.

  Hnečky nejsou 100% těsné, při převrácení dochází k lehkému úniku.

  Výrobce: KeepCup (Austrálie)
  Materiál: nerezová ocel 18/8, víčko plast (dva druhy: polypropylen #5 a #7) splňují globální normy pro bezpečnost potravin a neobsahují BPA / BPS.
  Objem: 177 ml
   
  Máte nějaký dotaz na tento produkt? Neváhejte a zeptejte se nás.
  *
   
   
  *

  Znovu vygenerovat
  Kontrolni kod
   
   
  © caj-kava-cokolada.cz